top of page
שפת האור

שפת האור גאומטריה מקודשת

שפת האור הינו ידע של שושלת מרפאים ממקסיקו שנקראת "קורנדרוס" (Curanderos = מרפאים, הילרים, שמאנים).

זהו ידע שהועבר מדור לדור, משמאן לשמאן, במשך כ-24 דורות, מתקופת אנשי המאיה והאצטקים. וכיום משמש שבט קטן במרכז מקסיקו.

 

סטאר פואנטס, שהיא מרפאה עוצמתית וחוקרת תרבויות וריפוי שמאני, שלמדה בכל העולם, ע"י שמאנים ומאסטרים במשך שנים רבות. קיבלה את הידע, מהשמאנית שהחזיקה בו, "שומרת החוכמה" של השבטים הקדמונים, אספרנזה מרקדו (משמעות שמה, "שוק של תקוה").

סטאר קיבלה את הידע בלימוד בדרך המסורתית, לימוד אנרגטי, חזיונות, אפילו ציור של הידע על החול.. היא התגוררה עם אספרנזה במשך מספר שנים, "שתתה ואכלה" את הידע ע"י לימוד שהוא "נתפס", כלומר, מתוך הנוכחות של המורה, המאסטר, השהייה במחיצתו, מפגש של הילה בהילה, שדה אנרגטי אחד למשנהו, כמו "דיסק און קי" שמוריד את המידע למחשב.

לפני כ-20 שנה, סטאר קיבלה מאספרנזה את המשימה של הפצת הידע בעולם. סטאר השקיעה עבודה רבה, מפעל חיים, בתרגום הידע לספרים ומידע שיהיה נגיש עבורנו.

 

האור הוא אנרגיה שיכולה להמיר את עצמה לפולסים חשמליים, כמו נורה הממירה אנרגיה של חשמל לאור ואנרגיה סולארית, הממירה אור שמש לאנרגיה חשמלית. המוח שלנו הוא טרנספורמטור, ממיר. מקבל ומשדר. הוא הופך כל מחשבה שלנו לפולסים חשמליים שמשפיעים עלינו ומשודרים החוצה מאיתנו. כל מחשבה שלנו מתורגמת לתשדורת של אור בצבע מסויים וצורה גיאונטרית מסויימת, שיוצאת מאיתנו אל ההילה שלנו, ודרכה משודרת לקיום. ככה אנחנו מתקשרים את עצמנו ברמה האנרגטית. הילה פוגשת הילה ואנחנו מרגישים, "יודעים", מבינים את הסביבה שלנו.

כרגע, לרובינו, תהליך זה הוא לא מודע. נעשה באופן אוטומטי ולרוב מופעל מתוך הדפוסים שלנו ותבניות המחשבה המורגלות, אוטומטיות שלנו.

לימוד של שפת האור, מאפשר תובנה ובחירה. למידה והעמקה אל תדרי האור בצבעים השונים ואיכויות הצורות הגאומטריות אשר יוצרות את המציאות שלנו. כאשר משלבים איכויות של צורה גאומטרית עם תדר של אור בצבע מסויים, נוצרת איכות חדשה של התממשות.

 

שפת האור 1 – הרמה הראשונה - אני קוראת לה: "מתחילים לשחק בצבעים וצורות", משום שהיא פותחת אותנו לתפיסת מציאות חדשה ובחירה מודעת של מי אנחנו והאנרגיה שאנחנו מייצרים בתוכנו. זוהי סדנה שפותחת את צינור האור שלנו לתודעת שפת האור והיא ריפוי אנרגטי עוצמתי. ברמה זו נחנכים לבסיס הראשוני של שפת האור, לומדים 7 תדרי אור בצבעים שונים ו7 צורות גאומטריות. לומדים ליצור מפה אנרגטית, גריד (Grid, רשת) שיושב על ההילה שלי, על הצ'אקרות שלי ויוצר שינוי וסינכרון אנרגטי. מזמין את ההילה שלי לפעול מתוך מודעות וכוונה שאני בוחרת. אנחנו יכולים ליצור מפות אנרגטיות עבור עצמנו ועבור אחרים, עבור חפצים ועבור מרחבים (בית, חדר, משרד וכ"ד).

אנחנו יכולים לשדר את שפת האור להילה של אדם אחר, לריפוי או למרחב, חדר.

 

שפת האור 2 – הרמה השנייה – מתקדמים - אני קוראת לה: "מניעים תהליכי חיים", משום שברמה זו, אנחנו נחנכים ליצירה מודעת של תהליכים בחיינו, יצירה במרחב הגשמי ובתנאי הזמן.

כל תנועה, תהליך בחיינו קורה במרחב הגשמי ובזמן מסויים. למשל: הריון לוקח תשעה חודשים, לימוד של מקצוע לוקח את פרק הזמן שלו, נסיעה ממקום מסויים לאחר.. רמה זו מאפשרת לנו להכניס מודעות, בחירה וכוונה לתהליכי החיים שלנו.

ברמה זו אנו לומדים:

7 צורות גיאומטריות נוספות ו-9 תדרי אור בצבעים נוספים.

11 סטים של מערכות פיזיולוגיות בגוף, שהן גם גרידים לריפוי בפני עצמן, כמו: סט השלד, הנשימה, השרירים וכד'. שיאפשרו העמקה ליצירת ריפוי ספציפי עבור מחלות ומרחבי תודעה הקיימים בגופינו.

11 במות, המייצגות מרחבי חיים, שהן גרידים בפני עצמן.

נלמד ליצור גרידים, של 49 צבעים וצורות, ליצירת תהליכים מודעים, להבאת הרצונות שלנו, המטרות שלנו, לידי מימוש בגשמי.

 

שפת האור 3 – הרמה השלישית - ברמה זו של שפת האור אנחנו עוסקים בשיעורי חיים, בבחירות הנשמה שלנו. אנחנו לומדים ליצור תהליכים נשמתיים, על-זמניים. 

ברמה זו לומדים למעלה מ-80 צורות גיאומטריות ולמעלה מ-144 תדרי אור בצבעים שונים ולומדים ליצור גרידים של 144 צבעים וצורות.

 

מהו גריד ?

גריד, בלועזית Grid, משמעותו רשת אנרגטית. בנייה מודעת ומכוונת של רשת אנרגטית, בדומה למפה, שאנחנו יוצרים על-מנת לכוון ולסנכרן את האנרגיה שלנו, עם האנרגיה שאנחנו מבקשים עבור עצמנו. גריד בעצם מכניס לשדה האנרגטי שלנו, מידע חדש, הבא לידי ביטוי בתדרים של צורות גאומטריות מקודשות, בתדרים של צבעים בגוונים שונים. זה כמו להכניס "דיסק און קיי" למחשב ולהוריד מידע חדש, "עדכון למערכת ההפעלה" שלנו. ומאפשר לנו ליצור מציאות חדשה, אחרת ממה שיצרנו עד היום. מלמד אותנו על התודעה שלנו, דפוסים ותבניות מחשבה שלנו, אשר יוצרות את המציאות אותנו אנחנו חווים.

ישנם כל מיני סוגים ומבנים לגריד:

גריד אישי, הינו גריד בן 7 צבעים וצורות גאומטריות, אשר למעשה יושב על עמוד השדרה האנרגטי שלנו, עמוד הצ'אקרות (צ'אקרה, משמעותה בסנסקריט, מעגל אנרגטי), ומסנכרן אותנו עם האכויות האנרגטיות אותן אנחנו מבקשים, בעזרת צורות גאומטריות בתדרי צבעים מסויימים.

גריד 49, הינו גריד בן 49 צבעים וצורות גאומטריות מקודשות, אשר עובד בזמן ומרחב. מזמין אותנו לתהליך מסויים, לשינוי, לתנועה מנקודה A לנקודה B. גריד לזוגיות, למערכת יחסים אינטימית, גריד להכנסה כלכלית חודשית גבוה יותר, עצמאות כלכלית, גריד לשפע, גריד לפוריות, גריד למערכת עצבים בריאה וכ"ד, האפשרויות הן אינסופיות. זהו גריד שמזמין אותנו לתנועה במסלול מסויים אותו אנחנו יוצרים ומכוונים בעזרת הכוונה שלנו. השינויים יכולים לקרות בכל הרבדים שלנו: הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני/אנרגטי.

גריד 144, הינו גריד בן 144 צבעים וצורות גאומטריות מקודשות, אשר עובד מעבר לזמן, זהו גריד על-זמני ואינסופי, גריד שמתקיים ברמת הנשמה. זוהי תפילה אל האור האלוהי, אל המקור שלנו, בבקשה לשיעור נשמתי אחר, לחווית חיים חדשה, לייעוד חדש. זוהי מפה אנרגטית עוצמתית. 

_edited_edited.jpg
שרוני מדהימה ואהובה, שפת האור קסומה ופלאית וללמוד אותה אתך זה קסם על פני האדמה, ממליצה בכל לבי על כל הדלתות והעולמות שהלימוד הזה יכול להקנות, ועל שרון כמורה כחונכת לאור המופלא הזה, ההתמסרות, הידע ההבנה שמעבר.. מתנה וזכות לכל מי שיבחר בכך.

- אורית -

bottom of page